LOL Oyuncak Tutkunlarına Özel 21 Ürün

LOL Oyuncak Tutkunlarına Özel 21 Ürün

978
main

League of Legends bir oyundan çok daha ötesi. Birbirinden farklı özelliklere sahip rengarenk karakterlere özel tasarlanmış ürünler sizleri bekliyor.

Oyun camiasında kısaca LOL olarak bilinen League of Legends efsanesi her geçen gün giderek hayran kitlesini artırıyor. Online oynanan ve karşılıklı iki takımın rekabet ettiği oyun, aklınıza gelebilecek normal bir online strateji oyunundan çok daha fazlası. Amatör olarak oynanmasının yanı sıra adeta bir futbol ya da basketbol takımı gibi kampa girip şampiyonaya hazırlanan profesyonel takımların birbiriyle rekabetini izlerken nefeslerinizi tutuyorsunuz. E-spor olarak adlandırılan ve bir spor dalı kabul edilen LOL, önümüzdeki yıllarda olimpiyat oyunlarına da dahil olacak. Henüz LOL dünyasıyla tanışmadıysanız ya da çoktan bu sihirli dünyanın bir parçası haline geldiyseniz, birbirinden renkli LOL karakterlerini hayatınıza taşımanın tam sırası.

Action figürler


LOL sevilir de birbirinden renkli ve çılgın karakterlerinin action figürleri sevilmez mi? Hem birebir tasarlanmış hem de karikatürize edilmiş figürler evinize renk katacak. Her biri özel yeteneklere sahip 100’ün üzerinde karakter arasından siz sadece en sevdiğiniz şampiyonu seçin yeter.

Evinize renk katın


League of Legends rengarenk karakterleriyle evlerinize konuk oluyor. Salonunuzun ya da odanızın duvarını en sevdiğiniz şampiyonla süslemeye ne dersiniz? LOL tutkunları için kanvas tablolardan çok parçalı panolara duvarlara renk katacak dekoratif birçok seçenek bulunuyor.

Bunu da okuyun: League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde Şampiyon Fenerbahçe
League of Legends Şampiyonluk Ligi 2017 Türkiye Büyük Finali’nde şampiyonluk kupası sahibini buldu. 12 binden fazla League of Legends ve espor tutkununun Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda buluşturan, bir milyondan fazla seyirciyi ekran başına kilitleyen büyük finalin sonunda kupanın sahibi, GittiGidiyor’un sponsoru olduğu 1907 Fenerbahçe Espor oldu.

Kahramanınız yanınızda


Jarvan IV, Leona, Gankplank, Olaf, Tryndamere, Xin Zhao… Sihirdar Vadisi ’nin şampiyonlarından favoriniz olanı seçin ve onun gücünü hep yanınızda taşıyın. Bu anahtarlıkların LOL tutkunu olanlar için güzel bir hediye alternatifi olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Oyunun eşlikçisi


LOL oynamaya başlayınca bilgisayar başından kalkmak pek de kolay olmuyor. Takım odaklı bir online strateji oyunu olan LOL’de amaç takım arkadaşlarınızla birlikte rakip takımın ana merkezini ele geçirmek. Oraya doğru yol alırken, bilgisayar başından ayrılmanız etik değil, çünkü takım arkadaşlarınızı yüzüstü bırakmak pek de hoş karşılanan bir durum değil. O yüzden en sevdiğiniz şampiyonun kupasına oyuna başlamadan önce kahve ya da çayınızı koyup yanınıza almayı unutmayın.

İLGİLİ ÜRÜNLER

İlgili Yazılar