İkizler Burcuna Alınabilecek En İyi 36 Hediye

İkizler Burcuna Alınabilecek En İyi 36 Hediye

15395
main

Burçlar arasında en iç içine sığmayan, en renkli, en esprili olanlardır İkizler. Onlara hediye seçerken, bu hareketli, enerji dolu kişiliklerini göz ardı etmeyin.

Güzel bir hediye paketi İkizler burcu için pek de önemli değildir, asıl onları meraklandıran paketin içindekidir. Ona bir kutu şekerleme alsanız bile hepsini tek tek paketleyip verdiğinizde daha çok mutlu olurlar. Çünkü her bir paketin içinden neyli şekerleme çıkacağına dair büyük bir heyecan duyarlar. Onlara hediye alırken, öncelikle ilgi gösterdikleri şeyleri düşünün. Ancak birçok alana ilgi duydukları için seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Eğer çok sıkışırsanız, en sevdiği mağazadan hediye kartı alarak, istediğini alma şansını ona tanıyabilirsiniz. Ancak üstüne düşünülmüş bir hediye almak istiyorsanız, önerilerimize kulak verin. Ayrıca İkizler Burcu İçin Hediye Rehberi konumuzdan da faydalanabilirsiniz.

Teknoloji meraklıları

İkizler burcu teknolojik yeniliklerin en yakın takipçisidir. Ayrıca konuşmayı çok severler ve adeta birer iletişim uzmanıdırlar. Bu yüzden cep telefonları ve onların iletişimlerini kolaylaştıracak her türlü teknolojik araç harika hediye alternatifleridir. Çektikleri fotoğrafları saklamaları için hard disk , bilgisayarları için yeni bir kamera ya da bütçenize göre yeni bir telefon alıp onları mutlu edebilirsiniz.

Kitap kurtları

İkizler burcundakiler devamlı yeni şeyler öğrenmeye bayılırlar. Bu yüzden entelektüel açıdan onları besleyecek her şey güzel birer hediye alternatifi olabilir. Onlar için kitap kurdu diyebiliriz, okumayı çok severler. Severek takip ettikleri bir dergiye yıllık abonelik yaptırabilirsiniz. Ayrıca elektronik kitaplar da onların her an yanlarında taşıyabileceği kütüphaneleri gibi olacağı için harika bir seçim olabilir.

Oyunsuz olmaz

Beyin jimnastiği yapmalarına olanak tanıyacak olan video oyunları tam onlara göredir. Ayrıca stratejik planlar yapabilecekleri, çözümler yaratabilecekleri ya da birbirine bağlı bir seri bulmacayı çözerek ilerleyebilecekleri macera oyunlarını da severler. Kullandıkları oyun konsoluna göre yeni çıkan oyunları takip ederek onlar için en uygun oyunu seçebilirsiniz. Hatta bir oyun konsolu alarak unutamayacakları bir hediyeye imza atabilirsiniz.

Gezmeyi severler

İkizler seyahat etmeyi çok sever. Devamlı hareket halinde olmak ve yeni yerler keşfetmek isterler. Bu yüzden seyahatle ilgili ürünler alarak onların kalbini fethedebilirsiniz. Şehir kitapları, haritalar, seyahat defterleri, pasaport kılıfları gibi ürünler onları mutlu eder. Gördükleri her şeyi kaydedip anılarını ölümsüzleştirmeyi sevdikleri için bir fotoğraf makinesi ya da kamera da alabilirsiniz. Aynı zamanda ayarlayacağınız bir hafta sonu kaçamağı da onları mutlu eder.

Kayıt altında

Kalemler, not defterleri, günlük, ajanda gibi kırtasiye malzemeleri ile laptop gibi yanlarında her daim taşıyabilecekleri bir bilgisayar deneyimlerini kaydetmek ve başkalarıyla paylaşmak için güzel hediye alternatifleridir. Ayrıca İkizler burcu olanlar genelde çok unutkandırlar. Günlerini organize etmelerine ya da randevularını unutmamalarına yardımcı olacak ürünler de oldukça işlerine yarar. Günlük ve haftalık planlama ajandaları, masa takvimleri işlerini kolaylaştırır.

Sportif ruhlar

İkizler burcundakiler maceraya bayılırlar ve spor yapmayı aşırı severler. Özellikle de ekstrem sporlar tam onlara göredir. Kiteboard, paraşütle atlama, kayak, dalış gibi sporlar onlardan sorulur. Onlara bu sporlarla ilgili ürünler hediye ederek kalplerini fethedebilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER