Hangi Babaya Hangi Hediye?

Hangi Babaya Hangi Hediye?

1235
main

Babalar Günü için babanıza alacağınız hediye hem onun çok seveceği hem de sizin içinize sinecek bir şey olsun istiyorsanız, yapmaktan keyif aldığı şeylerden yola çıkabilirsiniz.

Haziran ayının üçüncü pazarında kutlanan Babalar Günü , bu yıl 18 Haziran’a denk geliyor. Bu özel günde babanızı mutluluktan havalara uçuracak bir hediye almak istiyor ama henüz ne alacağınızı bilmiyorsanız, onun ilgisini çeken, uğraşmaktan keyif aldığı ve boş zamanlarını değerlendirdiği hobilerine göre bir seçimde bulunabilirsiniz. Babanız doğaya mı meraklı ya da en çok sevdiği şey kaliteli müzik mi dinlemek? İşte karşınızda hobilere göre hediye seçenekleri.

Seyahat tutkunu

Babanız gerek iş nedeniyle gerekse meraklı ruhunu tatmin etmek için sık sık seyahat mi ediyor? Ona seyahatleri sırasında kolaylık sağlayacak ürünlerden birini hediye ederek onu çok mutlu edebilirsiniz. Hem her seyahatte onun aklında olacağınız kesin.

Doğa dostu

Babanız doğayla iç içe olmayı, yürüyüş yapıp zaman geçirmeyi seviyorsa, ona bir çadır alarak mutluluktan havalara uçmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kamp yapmaya gittiğinizde kullanabileceği araç gereçler, sıcacık tutan uyku tulumları ve matlar da oldukça işinize yarayacak.

Anların peşinde

Babanız yaşadığı her anı hafızasına kaydetmek için elinden fotoğraf makinesini düşürmüyorsa, onun bu fotoğrafçılık tutkusuna dair bir hediye alabilirsiniz. Eğer bütçeniz yetmiyorsa, babanızın mutluluktan gözlerini dolduracak bir hediye önerimiz de var. Güzel bir çerçevenin içine beraber olduğunuz bir fotoğrafı koyup hediye etmeye ne dersiniz?

Dalış meraklıları

Babanız tam bir deniz insanıysa, gerek dalış yapmayı, gerek balık tutmayı seviyorsa, ona alabileceğiniz hediyeler oldukça çeşitli. Tatile giderken, bavuluna atması için bir deniz gözlüğü ve şınorkelle palet takımı tam onluk olabilir.

Teknolojinin yakın takipçileri

Teknolojik yenilikleri en yakından takip eden bir babanız varsa, ona birçok yeni özelliğe sahip olan telefonlardan ya da akıllı saatlerden alabilirsiniz. Hatta alacağınız akıllı saatin duvar kâğıdına babanızla birlikte çekilmiş bir fotoğrafı ekleyerek onu daha da çok şaşırtabilirsiniz.

Mangal başında

“Mangal benim işim” diyen babalar için verebileceğiniz en güzel hediyeler karşınızda duruyor. Balkon ya da bahçenizde barbekü sezonunu açmaya hazır olun.

Oyunseverler

İçinizden “Bu hediyeler tam benlik” dediğinizi duyar gibiyiz ama unutmayın ki babalar ne kadar büyüseler de içlerindeki çocuğu hiç kaybetmiyorlar. Onlara yeni çıkan bir video oyunu ya da oyun konsolu alarak mutlu edebilirsiniz.

Notaların izinde

Müzik ruhun gıdasıdır lafı boşu boşuna söylenmemiş olsa gerek. Müzik tutkunu olan babanıza güzel bir pikap, en sevdiği grubun yeni çıkan plağını ya da iyi bir ses sistemi alabilirsiniz. Kaliteli ve iyi müzik dinlemek gibisi yoktur.

Sporsuz olmaz diyenler

Babanız bulduğu her boş anı, tempolu yürüyüşler yaparak ya da spor salonunda mı geçiriyor? Hazır havalar da güzelken, ona bisiklet alarak hayatına renk katabilirsiniz. Evde egzersiz yapması için de kullanabileceği aletler oldukça işine yarayabilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER