Dünya Emoji Günü’ne Özel: GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz 22 Ürün

Dünya Emoji Günü’ne Özel: GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz 22 Ürün

889
main

Geçen yıl Dünya Emoji Günü ilan edilen 17 Temmuz’u birbirinden komik ve eğlenceli ürünlerle kutlamaya hazır mısınız?

Gün geçmiyor ki hayatımızdaki her şeye özel bir gün yaratılmasın. Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Star Wars Günü derken, hayatımızın tam da merkezinde yer alan emojiler için de geçen yıl özel bir gün belirlendi. Emoji ansiklopedisi olarak bilinen Emojipedia’nın kurucusu olan Jeremy Burge, akıllı telefonlarla birlikte kelimelere ihtiyaç duymadan bütün duygularımızı anlatabildiğimiz emojiler için 17 Temmuz’u Dünya Emoji Günü ilan etti. Birbirinden sevimli tasarımlara sahip olan emojileri sanal ortamdan gerçek hayata taşıyan birçok ürün de beraberinde piyasadaki yerini aldı. Duygu ve düşüncelerinizi yansıtan en sevdiğiniz emojilere ait ürünleri sizler için derledik.

Dekoratif emojiler

Evinin dekorasyonuna renk katmak isteyenler buraya! Birbirinden eğlenceli rengarenk emojilere evinde yer vermek isteyenlerin favorisi olabilecek tasarımlar karşınızda. Yastıklardan duvar saatlerine evinize sıcacık bir hava katacak ürünler.

Giyilebilir emojiler

“Emojileri o kadar çok seviyorum ki değil sadece evime, stilime de renk katıyor” diyenlerin çok seveceği tasarımlarla tanışın. Hele bir de renkli bir stiliniz varsa, bunları kaçırmamanızı öneririz.

Doğa tutkunlarına

Emojiler gerçek anlamda hayatımızın her alanında ve her türlü zevke hitap eden ürünlerle onlara karşı koymak çok zor. İşte maceracı ve doğa tutkunu emojiseverlerin seveceğini düşündüğümüz ürünler.

Bunu da okuyun: Aşk Mesajı Veren 10 Hediye
Sevgilinize hediye almak istediğinizde başvurabileceğiniz en iyi kaynaklardan biri elbette ki aşkın ta kendisi! Çifte kumrulardan Eros’a, kalp desenlerinden kırmızı güle, tek taştan sonsuzluk işaretine; aşkın simgesini taşıyan hediyeler ile sevgilinize mesajınızı verin!

Aksesuar sevenler

Moda akımlarının tutsağı olmayan, kendi zevkini stiline yansıtıp kişiliğini ortaya koyanlar küçük bir detayın ne kadar güçlü olduğunu bilir. Aksesuarlar tam da bu noktada devreye giriyor. Birbirinden sevimli emojilerin yer aldığı tasarımlar stilinize renk ve neşe katmaya hazır.

Teknolojiye meraklılar

Emojilerle bu kadar içli dışlı olup da teknolojik gelişmelerden habersiz olan kalmış mıdır bilmiyoruz ama akıllı telefonlar ve bilgisayarlar hayatımızın vazgeçilmez birer parçası haline geldiler. İşte elimizden düşmeyen telefonlarımızı ve her derde deva bilgisayarlarınızı renklendirecek emojili tasarımlar.

Kırtasiye çılgınlarına

Defter, kalem aşkı bambaşka bir tutkudur. Okul yıllarında özenerek aldığınız kırtasiye malzemeleri, iş hayatına başladığınızda da sizin yanınızdadırlar. İşte hem okulda hem de profesyonel hayatınızda sizi mutlu edecek emojili ürünler.

İlgili Yazılar