Kendall ve Kylie Jenner’dan Yeni Gözlük Koleksiyonu

Kendall ve Kylie Jenner’dan Yeni Gözlük Koleksiyonu

1704
main

Kylie Jenner geçtiğimiz Mart ayında, kardeşi Kendall ile birlikte çıkaracağı gözlük koleksiyonunun müjdesini vermişti. O zamandan beri beklenen koleksiyon niyahet ortaya çıktı ve Kardashian kardeşler KENDALL + KYLIE ismini verdikleri yeni güneş gözlüğü koleksiyonlarını şimdilerde tanıttılar. 

Aviator gözlük modellerinden renkli festival stili modellere, farklı tasarımlardan oluşan gözlükler için Kendall Jenner “2017 ilkbahar koleksiyonumuzda karışık metaller ve mermer desenlerininin yanı sıra siyah ve beyazı kullanarak kaliteli ve modern bir his yaratmak istedik” diyor ve koleksiyondaki geometrik tasarımları ve şaşırtıcı lens renklerini çok sevdiğini söylüyor.

Gözlükler

Kylie Jenner da kız kardeşine katılıyor ve farklı çerçeve modelleri ile sofistike görünümler yarattıklarını belirtiyor. Aynı zamanda gözlüklerin yan kısımlarına koydukları K harfleri ile de tasarımlara imzalarını atmış olduklarını söylüyor.

Şimdilik 8 modelden oluşan koleksiyon sadece online olarak satılacak ve güneş gözlüklerinin fiyatları 145 ila 220 dolar arasında değişecek. Koleksiyonun tamamı ise Mart ayında, Nordstrom mağazalarında satışa sunulacak.

Fotoğraf: Forever New

İlgili Yazılar