Jude Law’ın Kızı Burberry Beauty’nin Yüzü Oldu

Jude Law’ın Kızı Burberry Beauty’nin Yüzü Oldu

1728
main

İngiliz oyuncu Jude Law ile Sadie Frost’un 16 yaşındaki kızları Iris Law ünlü olma yolunda ilerliyor. Genç isim İngiliz marka ile anlaştı ve Burberry Beauty’nin yeni Liquid Lip Velvet ürününün reklam kampanyasının yeni yüzü oldu. 

Son Miu Miu lookbook’unda model olarak karşımıza çıkan Iris Law, hayatındaki bu ilk reklam kampanyasından duyduğu heyecanı “Burberry çok ikonik bir marka, Burberry ailesinin bir parçası olmak ve onların global kampanyasında rol almak benim için bir onur” diyerek paylaştı. 

Iris Law

Burberry Beauty bugüne dek reklam kampanyalarında Cara Delevigne, Lily Donaldson, Amber Anderson, Rosie Huntington-Whiteley gibi dünyaca ünlü modeller ile çalışmıştı.

Iris Law Burberry Beauty

Yeni kampanyanın çekimleri ise Londra’da, ünlü fotoğrafçı Angelo Pennetta tarafından gerçekleşti. Burberry’nin bu çarpıcı yeni dudaklarının yanı sıra Law’un üzerinde uygulanan minimal makyaj ve zahmetsiz güzellik görünümü dikkatleri çekti. Markanın 14 farklı mat tona sahip yepyeni Liquid Lip Velvet likit ruj koleksiyonu pigment açısından zenginliği ve 8 saatlik kalıcılığıyla öne çıkıyor.