Samsung Galaxy S8, Ön Sipariş Avantajıyla GittiGidiyor’da!

Samsung Galaxy S8, Ön Sipariş Avantajıyla GittiGidiyor’da!

3523

2017’nin en iyi telefonu Samsung Galaxy S8, geçtiğimiz günlerde tanıtıldı ve satışa sunulmasına sayılı günler kaldı. Hemen GittiGidiyor Samsung mağazasına girerek bu eşsiz telefon için ön sipariş verebilir; 400 TL’lik hediye çeki kazanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S8 ve S8+’ın ön kısmını kaplayan kavisli, mükemmel simetriye sahip, uçtan uca ekranı, bizlere sonsuz ekran deneyimi sunuyor. Fiziksel home tuşunun kaldırılarak ekrana gömülmesi, kesintisiz, pürüzsüz ve kenarlarından aşağı doğru kayan bir yüzeye sahip olması sayesinde Samsung S8, telefon gövdesini büyütmeden daha büyük bir ekrana sunmuş oluyor.

Telefonda görüntüleri izlerken, kenardaki düğmeleri kullanırken veya ekranda dokunarak işlem yaparken hiçbir kavrama sorunu yaşanmıyor. Pürüzsüz kıvrımları göze hitap etmesinin yanı sıra, tutuş zevki de veriyor. Daha az çerçeve, tam cepheli ve çift edge ekran, benzersiz sonsuz ekran deneyimini kullanıcısına yaşatıyor. Bölünebilir ekran özelliği sayesinde ise film izlerken mesaj atma veya internette gezinirken not alma gibi imkanlar kullanılabiliyor.

Muhteşem ön ve arka kameralar

Telefon kameraları ne kadar gelişmiş olsa da, çoğu modelin kamerası daha çok gün ışığında verimli çalışıyor. Fakat hayat 24 saat yaşanır. Bu yüzden Samsung Galaxy S8’in kamerası, gündüz olduğu kadar gece de en iyi performansla çalışacak şekilde tasarlanmış.

Galaxy S8 ve S8+’ın iyileştirilen ön ve arka kameraları, çok düşük ışıklı ortamlarda bile parlak ve net görüntüler elde etmeyi olanaklı kılıyor. Üstelik kullanım yoğunluğunun ön kamerada artmasını değerlendiren Samsung, selfie kamerasında da önemli gelişmeler sağlamış. Yüzleri izleyen Akıllı Otomatik Odak sayesinde elle veya selfie çubuğuyla çekimlerde herkes odakta yer alıyor.

Geliştirilmiş çoklu resim çerçevesi işlemi de bütün selfie’lerin canlı ve net olmasını sağlıyor. Galaxy S8 ve S8+’taki Pro modunu açarak, profesyonel kamera ayarlarını yapmak mümkün oluyor. ISO, denklanşör hızı, pozlama, renk tonu, elle odaklama ve beyaz ayarını kendiniz yaparak gerçek fotoğraf makinesi deneyimini yaşayabilirsiniz.

Performans canavarı 10 nm işlemci

Daha hızlı açılan uygulamalar, daha uzun ömürlü pil ve yüzde 20 güç tasarrufu sağlayan yeni 10 nanometre işlemci, Galaxcy S8 ve S8+’ı performans konusunda ayrıcalıklı kılıyor. İndirmeler, şarj ve uygulamalar arası geçişleri inanılmaz şekilde hızlandıran bu işlemciye eşlik eden mobil işlemcideki geliştirmeler, oyun performansında gözle görülür bir kalite artışı sağlıyor.

Suya, toza süper dayanıklı yapı

Yeni Galaxy S8 ve S8+ ayrıca su sıçramalarına, su dökülmelerine ve suya batmalara karşı IP 68 derecesiyle dayanıklı durumda. Yani telefonunuzu yağmurda ve duştayken kullanmaya devam edebilecek; telefonunuzun üzerine su döküldüğünde üzülmeyeceksiniz.

Göz ve yüz tanıma ve parmak izi tanıma ile maksimum güvenlik

Akıllı telefonlarda gizlilik giderek daha önemli hale geliyor. Bu yüzden Galaxy S8’de, istenmeyen meraklı gözleri önleyen tedbirlere yer verilmiş. Üstelik kullanımı çok hızlı ve kolay. Kusursuz güvenlik için göz taraması, telefonunuzu hemen açmak için yüz tanıma ve parmak izi okuyucu ile verileriniz ve cihazınız tamamen güvende.

2017’nin en iyi akıllı telefonu Samsung Galaxy S8’e 400 TL’lik hediye çeki kazanarak 24 Nisan’a kadar GittiGidiyor’daki özel mağazamızı ziyaret edebilir ve ön sipariş verebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Gazeteciliğe 1996'da, PC Magazine Türkiye’de muhabir olarak başlayan Erdal Kaplanseren; Yeni Yüzyıl, Milliyet, Vatan, Posta ve Hürriyet gazetelerinde teknoloji yazarlığı ve editörlüğü yaptı. PC Magazine, .net ve PCnet gibi dergilerde editörlük ve yayın yönetmenliği görevlerini yürüttü. Kariyerine Radyo Kozmos, NTV Radyo ve CNBC-e ile farklı mecralar ekledi. Hürriyet ve Doğan Burda gruplarında dijital yayıncılık konusunda görevler aldı, yöneticilik yaptı. 2014'te Doğan Grubu'ndan ayrılarak kendi içerik girişimi olan Layka'yı kurdu. Dijital yayıncılık hizmetlerinin yanı sıra Tekno TV adlı video blogu ile Teknolog.com adlı teknoloji haber blogunu hazırlıyor.

İlgili Yazılar