GittiGidiyor European Excellence Ödülleri’nde Finale Kaldı

GittiGidiyor European Excellence Ödülleri’nde Finale Kaldı

754

Avrupanın en prestijli ödüllerinden biri olan “European Excellence Awards” için finalistler belli oldu.

2007’den bu yana düzenlenen, PR ve iletişim alanında en iyilerin belirlendiği “European Excellence Awards” ödülüne bu yıl GittiGidiyor, en iyi blog kategorisinde aday oldu.

Blog kategorisi için toplam 20 başvuru alınan yarışmada, kaliteli içeriklerine ve bağlı oldukları markaya sağladıkları katkıya güvenen finalist 4 blog sitesi, GittiGidiyor Blog ile birlikte Avrupa’nın en iyisi olmak için yarışacaklar.

GittiGidiyor Blog Türkiye’yi temsil edecek

Her zaman güncel ve keyifli içerikleriyle ziyaretçilerini bilgilendiren, ilgi alanlarına göre ayrılan kategorileriyle kullanıcı dostu ve kolay ulaşılabilir olan GittiGidiyor Blog, her gün daha fazla yenilik sunarak tercih edilme oranını gün geçtikçe artırdı. En seçkin markaların bünyesindeki 4 farklı blog ile finalde en iyi olmak için yarışacak GittiGidiyor Blog, tek Türk markası olarak Avrupa’da ülkemizi temsil edecek.

Ulaşım, sağlık, teknoloji, iletişim, moda ve daha birçok kategoride bu yıl 1000’in üzerinde başvuru yapılan yarışmada finalistler, üst düzey yöneticileri ve iletişim uzmanlarını içeren 40 kişilik seçkin bir jüri ekibi tarafından belirleniyor.

Bu Kategorideki Diğer Yazılar

Yorumlar