Çocuklar İçin En Güzel Bahçe Oyuncakları

Çocuklar İçin En Güzel Bahçe Oyuncakları

1645
main

Çocuklarınıza bahçenizde tam da hayal ettikleri gibi bir ortam yaratmaya ne dersiniz? O zaman sizin için seçtiğimiz bu 20 bahçe oyuncağına mutlaka göz atın!

Siz bahçede keyifli vakit geçirirken çocuğunuzun da açık havada tüm gün enerjisini atması ve güvenli bir şekilde oyunlar oynayarak oyalanması için bahçe oyuncakları alışveriş listenizde mutlaka yerini almalı. Çocuklara özel salıncaklardan şişme havuzlara, kaydıraklardan basket potalarına, oyuncak arabadan tramboline, sallanan atlardan oyun evlerine; işte çocuklar için en güzel bahçe oyuncakları karşınızda!

Salıncak keyfi

Bahçede vakit geçirmenin en keyifli yanlarından biri de salıncakta sallanmak. Sizin için seçtiğimiz çocuklar için salıncak modelleri ile onlara hem renkli hem güvenli bir salıncak ortamı yaratabilirsiniz. Minikler için güvenlik kilitleri de bulunan, ister ayaklı ister ağaca asmalık bu çocuk salıncakları ile onu çok mutlu edeceksiniz.

Maceraperestler için

Enerji dolu miniklere hareketli oyun alanları yaratmanız da bahçenizde onlar için yapabileceğiniz başka güzellikler arasında. Çocuklar için bahçe kaydırakları saatlerce eğlenecekleri bir ortam yaratacak. İçerisinde neşe dolu vakitler geçireceği bir top havuzu ise ona keyif dolu saatler sunacak. Çocuklara özel tasarlanmış bir kum torbasını da ağaca asabilir ve enerjisini boks yaparak atmasını sağlayabilirsiniz.

Sporcu miniklere

Çocuğunuzun bahçeyi bir spor alanı olarak değerlendirmesi de ideal bir seçenek. Bahçenize asacağınız çocuklar için basket potaları ile günün istediği vaktinde şut atmasını ve vücudunu çalıştırmasını sağlayabilirsiniz. Ya da çocuğunuz bir futbol tutkunu ise ona bahçe için futbol kalesi alarak en sevdiği sporun keyfini çıkarması için harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Minik hanımefendiler için de Barbie temalı golf setlerinden alarak onlara yepyeni bir hobi kazandırabilirsiniz.

Zıplama zamanı

Trambolin hepimizi çocukluğuna götüren oyuncaklar arasında. Bahçenize çocuklar için trambolinler koyarak ona da zıplamanın güzel enerjisini yaşatabilirsiniz. GittiGidiyor’da bulabileceğiniz şişme trambolin modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Bunu da okuyun: Çocuklar İçin GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz 28 Plaj Oyuncağı
Şişme oyun havuzlarından can simitlerine, deniz yataklarından kova setlerine, sörf tahtalarından deniz toplarına; çocuğunuzun yaz tatiline renk katacak en eğlenceli 28 ürünü sizin için seçtik.

Tekerlekler dönsün

Çocuklar için açık havada vakit geçirmenin en eğlenceli alternatiflerinden biri de elbette tekerleklerin üzerinde olmaktır. Çocuğunuzun yaşına göre modelini seçebileceğiniz oyuncak arabalar ve scooter’lar ona bahçede enerji dolu vakitler yaşatacak.

Evcilik keyfi

Bahçe içerisinde ona kendi oyun alanlarını yaratmaya ne dersiniz? O zaman oyun evleri ve hobi köşeleri tam sizlere göre! Kurulumu da son derece kolay olan, çitli ve çatılı oyun evlerini hazırladığınızda çocuğunuz içini istediği gibi dekore edebilir ve arkadaşları geldiğinde bu evin içerisinde onunla saatlerce oynayabilir. Erkek çocuklar için ise tamircilik tutkularını doyuracak marangozluk setleri harika bir seçenek!

Miniklere özel havuzlar

Yaz aylarında her ailenin bahçesinde olması gereken şeylerden biri de şişme havuz modelleridir. Çocuğunuzun serinlemek istediği anda suyla doldurarak ona güvenli bir havuz ortamı yaratabileceğiniz şişme havuzlar şimdi birbirinden renkli, süper kahramanlı ya da kaydıraklı alternatifleriyle karşımıza çıkıyor. Miniğinizi en mutlu edecek şişme havuz modelini seçmek size kalmış!

Sallanma zamanı

Minikler için oyalayıcı bir aktivite de ata binmek. Tabii sallanan oyuncak atlardan bahsediyoruz. Özellikle 3-7 yaş arası çocuklar için eğlenceli bir aktivite olan sallanan atlar bahçenizde sevimli bir görüntü de yaratacak.

İlgili Yazılar